Dobrá prádelna - pronájem prádla

Pronájem prádla

Pronájem lůžkovin je efektivním řešením, díky kterému nemusíte investovat do nákupu nového prádla ani jeho pravidelného obměňování. Díky pronájmu lůžkovin, který našim klientům poskytujeme, šetří hotely i zdravotnická zařízení tisíce korun každý měsíc. Navíc se postaráme i o kompletní servis pronajatých lůžkovin a zajistíme jejich svoz, praní i zpětný rozvoz.

Díky pronájmu lůžkovin a našemu servisu ušetříte nejen za samotné prádlo, ale i za dodatečné náklady na zaměstnance a provoz vlastní prádelny. Místo toho máte jistotu vždy precizně připraveného prádla, o které se postaráme my. Pronájem lůžkovin je ideálním řešením pro všechny provozy, kde dochází k častému střídání prádla nebo je potřeba se o prádlo specificky starat – mezi naše klienty, kteří pronájem lůžkovin využívají, tak patří řada penzionů, nemocnic, posiloven, kadeřnictví i škol.

Pro bližší informace nás kontaktujte.


Kontakt

+420 607 100 900
info@dobrapradelna.cz

Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj


prádelna dobrá prádelna prádlo praní žehlení svoz prádla rozvoz prádla praní prádla žehlení prádla profesionální

TOPlist

© webdesign by onkardesign 2016

Vaše prádlo je naše starost, vy se věnujte rozvoji svého podnikání.

Jsme prádelna s dlouholetou tradicí a působením nejen v Praze, ale i v celém Středočeském a Libereckém kraji. Díky bohatým zkušenostem v oblasti praní prádla a používání moderních technologií vám můžeme zaručit 100% čistotu vašeho prádla. Zároveň dbáme na to, abychom používali pouze prověřené a šetrné přípravky, které vaše prádlo nezničí, ale odvedou tu nejlepší službu. Dávkování těchto přípravků je navíc plně automatizované, takže riziko nesprávného dávkování je téměř zanedbatelné.

Naše prádelna není jen o praní prádla, jeho mandlování a žehlení. Ve chvíli, kdy si chcete prádlo pronajmout nebo zařídit jeho svoz, je Dobrá prádelna opravdu dobrou volbou. Ať už jste z Mladé Boleslavi, Čáslavi, Kolína nebo přímo z Prahy a hledáte spolehlivou prádelnu, která se postará o dokonalou čistotu vašeho prádla, právě jste ji našli.


Kontakt

+420 607 100 900
info@dobrapradelna.cz


© webdesign by onkardesign 2016