Dobrá prádelna - praní prádla

Praní prádla

Dobrá prádelna zajišťuje kompletní servis v oblasti průmyslového praní prádla – od svozu špinavého prádla přes jeho praní a mandlování až po opětovný rozvoz klientům. Mezi nimi nechybí jak hotely, wellness centra nebo posilovny, tak i zdravotnická zařízení nebo sportovní kluby. I přes široký záběr našich klientů máme v Dobré prádelně pro každý typ průmyslového praní prádla speciálně určený program. Dobře totiž víme, že luxusní ubrusy si zaslouží jinou péči než ručníky a osušky.

Praní prádla pro zdravotnická zařízení má svá specifika a přísná pravidla, která ale nemáme problém v Dobré prádelně dodržovat. Pereme v kvalitních detergentech Christeyns, které jsou vysoce ekologické a jejich dávkování je plně automatizované. I při praní prádla pro zdravotnická zařízení máme celý prací proces kompletně pod kontrolou a staráme se o to, aby bylo prádlo správně roztříděné vzhledem ke specifickým pracím programům.


Příklady praného sortimentu

Hotely
• ložní prádlo, ručníky, osušky, deky, župany, koberečky

Wellness
• župany, ručníky, prostěradla

Nemocnice a kliniky
Nemocnice a kliniky řeší problém s praním kontaminovaného prádla dle nejpřísnějších hygienických norem a nařízení. Námi používané bariérové pračky (čistá a špinavá strana) poskytují nejlepší možnou ochranu před množením mikroorganizmů.
Samozřejmostí je termodesinfekce sušením a žehlením
• ložní prádlo, pláště, ručníky, osušky

Školy a mateřské školy
• ložní prádlo, kuchyňské prádlo, prádlo zaměstnanců

Domovy s pečovatelskou službou, domovy důchodců, ÚSP, dětské domovy, LDN apod.
• ložní prádlo, pracovní oděvy zaměstnanců, kuchyňské prádlo, prádlo obyvatel ústavů

Sportovní kluby
• dresy od A mužstva až po žáčky

Posilovny
• ručníky, osušky, prostěradla

Kadeřnictví, salony
• ručníky, prostěradla, deky

Elektronický průmysl
• pracovní oděvy

Potravinářský průmysl
• pracovní oděvy

Autoservisy
• pracovní oděvy, ochranné potahy autosedadel

Nabízíme též praní pro soukromé osoby


Kontakt

+420 607 100 900
info@dobrapradelna.cz

Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj


prádelna dobrá prádelna prádlo praní žehlení svoz prádla rozvoz prádla praní prádla žehlení prádla profesionální

TOPlist

© webdesign by onkardesign 2016

Vaše prádlo je naše starost, vy se věnujte rozvoji svého podnikání.

Jsme prádelna s dlouholetou tradicí a působením nejen v Praze, ale i v celém Středočeském a Libereckém kraji. Díky bohatým zkušenostem v oblasti praní prádla a používání moderních technologií vám můžeme zaručit 100% čistotu vašeho prádla. Zároveň dbáme na to, abychom používali pouze prověřené a šetrné přípravky, které vaše prádlo nezničí, ale odvedou tu nejlepší službu. Dávkování těchto přípravků je navíc plně automatizované, takže riziko nesprávného dávkování je téměř zanedbatelné.

Naše prádelna není jen o praní prádla, jeho mandlování a žehlení. Ve chvíli, kdy si chcete prádlo pronajmout nebo zařídit jeho svoz, je Dobrá prádelna opravdu dobrou volbou. Ať už jste z Mladé Boleslavi, Čáslavi, Kolína nebo přímo z Prahy a hledáte spolehlivou prádelnu, která se postará o dokonalou čistotu vašeho prádla, právě jste ji našli.


Kontakt

+420 607 100 900
info@dobrapradelna.cz


© webdesign by onkardesign 2016