Dobrá prádelna - ceny

Cena praní prádla

V Dobré prádelně je vzhledem k poměru cena-výkon nesrovnatelně výhodnější, než pokud byste se o praní prádla starali vlastními silami. V naší prádelně používáme kvalitní pračky značky Primus a ověřené ekologické detergenty Christeyns, které nakupujeme ve velkém množství v koncentrované podobě. Jejich přidávání do pracího procesu probíhá plně automatizovaně, díky čemuž máme záruku efektivního dávkování prostředků při každém praní. Jenom tak vám můžeme zaručit, že cena praní prádla v naší prádelně pro vás bude milým překvapením.

Pro velké provozy, jakými jsou hotely, zdravotnická zařízení nebo třeba ubytovny, je zajištění praní prádla v naší prádelně velkou úlevou z hlediska úspory finančních, materiálních i personálních nákladů. Přidejte se i vy mezi naše klienty a nechte nás profesionálně se postarat o vaše (velké) prádlo!


Kontakt

+420 607 100 900
info@dobrapradelna.cz

Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj


prádelna dobrá prádelna prádlo praní žehlení svoz prádla rozvoz prádla praní prádla žehlení prádla profesionální

TOPlist

© webdesign by onkardesign 2016

Vaše prádlo je naše starost, vy se věnujte rozvoji svého podnikání.

Jsme prádelna s dlouholetou tradicí a působením nejen v Praze, ale i v celém Středočeském a Libereckém kraji. Díky bohatým zkušenostem v oblasti praní prádla a používání moderních technologií vám můžeme zaručit 100% čistotu vašeho prádla. Zároveň dbáme na to, abychom používali pouze prověřené a šetrné přípravky, které vaše prádlo nezničí, ale odvedou tu nejlepší službu. Dávkování těchto přípravků je navíc plně automatizované, takže riziko nesprávného dávkování je téměř zanedbatelné.

Naše prádelna není jen o praní prádla, jeho mandlování a žehlení. Ve chvíli, kdy si chcete prádlo pronajmout nebo zařídit jeho svoz, je Dobrá prádelna opravdu dobrou volbou. Ať už jste z Mladé Boleslavi, Čáslavi, Kolína nebo přímo z Prahy a hledáte spolehlivou prádelnu, která se postará o dokonalou čistotu vašeho prádla, právě jste ji našli.


Kontakt

+420 607 100 900
info@dobrapradelna.cz


© webdesign by onkardesign 2016